بک لینک ها دقیقا چیست؟

بک لینک به عنوان هایپرلینک یا لینک ورودی نیز شناخته می شود. در سئو، بک لینک ها لینک های ورودی هستند که از سایر صفحات وب به صفحات وب شما ارجاع می دهند. گوگل با این بک لینک ها به عنوان "مهر تایید" بین دو وب سایت برخورد می کند. هر چه یک صفحه بک لینک بیشتری داشته باشد، احتمال اینکه در گوگل رتبه اول را داشته باشد، بیشتر می شود. برعکس، هرچه یک صفحه رتبه بالاتری داشته باشد، کسب بک لینک برای آن آسان تر است.

و میتوانید برای خرید بک لینک به سایت خرید بک لینک  مراجعه کنید

یک بک لینک شامل موارد زیر است:

URL که پیوند داده شده است و پس از کلیک کردن به آن هدایت می شوید. این می تواند یک صفحه وب دیگر یا هر منبع آنلاین دیگری (به عنوان مثال یک فایل PDF) باشد.
متنی که روی آن کلیک می کنید «انکر متن» نامیده می شود . اگر پیوند روی یک تصویر ایجاد شده باشد، «متن جایگزین» تصویر به عنوان متن لنگر استفاده می‌شود.

بک لینک ها چگونه کار می کنند؟
بک لینک بین وب سایت ها مانند سیگنال های اعتماد برای موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو عمل می کند. آنها شبیه به نقل قول ها در کتاب ها یا تحقیقات علمی هستند. یک وب سایت پیوند دهنده ارزشی را به وب سایتی که به آن پیوند می دهد منتقل می کند (یعنی «نقل می کند» یا «اشاره می کند») که به عنوان PageRank شناخته می شود.

بک لینک ها مانند بررسی های همتا برای صفحات وب هستند. اگر کتابی بارها توسط منابع مختلف مرتبط و معتبر مورد استناد قرار گیرد، نشانه آن است که حاوی اطلاعات ارزشمندی است. به طور مشابه، بسیاری از پیوندهای مرتبط و معتبر که به یک صفحه وب اشاره می کنند به این معنی است که این صفحه وب حاوی محتوای ارزشمند است.

هرچه لینک های مرتبط تری از وب سایت های معتبر داشته باشید، ارزش وب سایت شما از نظر گوگل بیشتر است. اما سیستمی که بتوانید به تنهایی چنین پیوندهای ارزشمندی را دریافت کنید کار نخواهد کرد.

Comments

Popular posts from this blog

قابلیت های اینستا ایکس

فرق مدرک تحصیلی در کشور استرالیا

فروشگاه پارس خزر یکی از بهترین فروشگاه های جاروبرقی